دانلود آهنگ سینا سرلک به نام برخیز + برای سریال شهرزاد

دانلود آهنگ جدید

تبلیغات و بنر

Teh-Song

Teh-Song

Teh-Song


نویسنده : Teh Song - ارسال شده : 8 بهمن 1394 - بازدید : 21,443
20 likes
دانلود آهنگ سینا سرلک به نام برخیز
دانلود آهنگ سینا سرلک به نام برخیز
خواننده :
نام آهنگ : دانلود آهنگ سینا سرلک به نام برخیز
سبک آهنگ : None
آهنگساز : None
تنظیم کننده : None
شاعر : None
لینک آی تنز : Unavailable

kasra نظر داده است

اطلاعیه اردلان سرفراز دررابطه با سرقت یکی دیگر از آثارش در ایران

اردلان سرفراز شاعر و ترانه‌سرای معاصر در اطلاعیه‌ای نسبت به سرقت یکی دیگر از آثارش در ایران اعتراض کرده است. متن اطلاعیه وی را در پی می‌خوانید.
یاران و همراهان همیشگی
در ایران، آقایی بنام سینا سرلك، بدون اطلاع و اجازه من، غزل “برخیز كه غیر از تو، تو را دادرسی نیست” را كه هم در كتاب من (از ریشه تا همیشه) چاپ شده و هم آقای ابراهیم حامدی (ابی) با آهنگ آقای زلاند، بنام (محتاج) خوانده است، را بازخوانی کرده و و در سریالی بنام شهرزاد، بی اجازه و به غلط با نام استاد سایه، پخش شده است. امروز آگاه شدم كه وزارت ارشاد كه خود به این غزل در كتاب (از ریشه تا همیشه) بنام من مجوز داده (حدود ١٢سال پیش)، دوباره بنام آن استاد بزرگوار به این غزل، بدون تحقیق و مطالعه، مجوز داده است! در این جنگل بی‌قانون و مملكت بی در و دروازه‌ای که برای ما ساخته‌اند، ویدیوی این ترانه را نیز در فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی، پخش و نام شاعر را استاد هوشنگ ابتهاج ذكر كرده !
برای اطلاع عموم اعلام می‌كنم! كه این سرقت و سرقت‌های مشابه، از نظر اخلاقی، انسانی و قانون حقوق هنرمندان، خلاف است، و وكیل من در ایران، در صدد پی‌گیری “قانونی” این “بی‌قانونی” و سوء استفاده است.
ضمن سپاس از هم‌وطنان و هم‌زبانانم، تقاضا می‌کنم که اجازه ندهند از رسانه‌های اجتماعی مورد استفاده‌شان در راستای سودجویی غیرقانونی و غیراخلاقی استفاده شود.
اردلان سرفراز
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴


farhad-7240 نظر داده است

پدرام كشتكار رو دوست مي دارمYour name :
E-mail acc :
Website A :

به نکات زیر توجه کنید

نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.